Volkswagen ID.4
Pro Performance 77 kWh | BTW | CAMERA | TREKHAAK | ACC | STOELVERWARMING |
Direct kopen, basisprijs: € 26.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.950,-
LEASEPRIJS: € 367,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.454,55 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen ID.4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Pro Performance 77 kWh | BTW | CAMERA | TREKHAAK | ACC | STOELVERWARMING | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 18 april 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 119.360 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 367,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 640 kg |
| Gewicht: | 2.020 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kleur grijs
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- WiFi